De Virtual Reality wereld is net als de huidige wereld in dat het “alles wat je er zelf van maakt”, en dus dat de waarheid zal heel duidelijk voor degenen die hun lot en verlangens in de wereld van VR na te streven voor pure entertainment of zelfs verlichting. Zie het als een Onbeperkt wereld met onbegrensde mogelijkheden voor de menselijke geest. Dit alles is mogelijk en er zijn onbeperkt werelden te zoeken, te leren en te creëren.
VR werkelijkheid wereld zoals de wereld van de AI en de biotech-leven lange levensduur, computer-human interface is bijna hier en het zal zijn wanneer de mensheid wordt zijn eigen God. De VR-wereld heeft een ongelooflijke toekomst en iedereen die wel eens bij stilgestaan om te overwegen zou die visie te zien, en echt die is om te zeggen dat dit huidige leven ervaren is toch al niet een beetje van dat concept?
Het past Ockham’s scheermes een stuk beter dan de concepten afgeleid van de oude religie en duw in het heden; toch? Ik bedoel, als een als volkomen eerlijk met hun observaties van het leven te ervaren in dit rijk. De gevolgen van een robuuste VR technologische toekomst is intens van een monetair oogpunt, multi-miljard dollar industrie.
Je kan de wereld veranderen met dat niveau van inkomstenstroom. Overwegen als u al het geld uitgegeven aan entertainment, geestelijke gezondheid, revalidatie, recreatieve drugs, leren op afstand, simulator training, medicijnen zoals Prozac en double double, en dat vervolgens eens in de tien jaar drie keer of meer 30 jaar en dat is waar Ik zie de toekomst van de VR. Helaas is wat mij stoort is de langzame opmars naar dit alles, als het goed is nu nodig.
Een ander probleem zal zijn als de volle omvang van VR doordringt onze huidige wereld is dat de sociale implicaties, arbeidsethos en wazig werkelijkheid iets dat ook moet worden uitgewerkt om de totale ineenstorting van de productiviteit van de menselijke beschaving te voorkomen. VR kan de hemel op aarde zo te zeggen, of het kan leiden tot de echte wereld te zetten in een levende hel. “The Matrix Reconsidered”
Ik heb zeker hoop dat dit artikel is van belang en dat is heeft aangedreven gedacht. Het doel is eenvoudig: om u te helpen in je zoektocht naar de beste zijn in 2007. Ik dank u voor het lezen van mijn vele artikelen over uiteenlopende onderwerpen, die u interesseren.
